Mé kočky

Gárfinka : 

 
Gárfinka je moje milovaná kočičí holčička, kterou jsem si vzala v práci jako kotě od zdivočelé kočky aby jí nemuseli utratit. To se na Garfince velmi projevilo, protože navzdory své roztomilosti je velmi divoká, a lovce zabijáka v sobě nezapře. Díky Garfince a její divoké povaze vznikl celý projekt Bad-kitty, protože to byla právě ona, kdo mě k tomu svým původně nezbedným chováním donutil. 
 
 
 
 
 Oblíbené činnosti : 
 
 prohánění kožichu Sebíkovi a Barbuchovi
 lovení laseru
 lovení prutu
spaní na mých nohách 
vynucování si mazlení od mého muže.
 
 

Sebastián : 

 
Sebastián přišel do naší domácnosti druhý po Garfince, kdy jej z rodinných důvodů musela dát pryč kolegyně z práce. Sebíček měl za sebou dlouhou tuláckou minulost. To se na Sebíčkovi podepsalo tím, že odmítal všechny druhy potravy krom syrového masa. Mé kočky mě vždy něco naučily a tak mě Sebíček naučil své kočky krmit syrovým masem metodou BARF. Je to velmi chytrý a momentálně již sebevědomý kocour. Rád řeší hlavolamy, a poradí si i s těmi těžšími na které Garfi a Barbucha nestačí. O Sebíčkovi vlastně nic moc nevím, protože se ke mě dostal již jako hotový dospělý kocour. Momentálně je to má nejsilnější kočka pokud je potřeba vzít kočičku například na natáčení. 
 

Sebíkovi oblíbené činnosti : 

 
lov laseru
mazlení s Barbuchou
nenápadné kradení masa 
spánek 
klikrtrénink 
řešení hlavolamů 
 

Barbucha: 

Barbuchu jsem si cíleně vybrala jako dalšího společníka pro svá vystoupení a semináře. Pořídila jsem si jej ve třetím trimestru těhotenství, a tak je to trošku zhýčkaný a rozmazlený puberťák :-D. Zatím je to mladý jinoch, který toho moc nezažil a tak nemá minulost. Zkrátka s námi žije od koťátka. Nejraději má Sebíčka a mého syna Vojtu, se kterým vlastně prožil své dětství. 

 

Barbuchovi oblíbené činnosti:

mazlení
kradení jídla všemu a všem
koukání z okna 
lov hraček