Žádná kočka není zlá.

„Kočky jsou velmi tajemné bytosti. V jejich mysli se odvíjejí věci, o kterých ani nemáme tušení.“ — Walter Scott
Emailové konzultace: 

 Je mi líto, ale v současné době Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEDĚLÁM PO EMAILU ANI PO FACEBOOKU KONZULTACE K PROBLÉMOVÝM CHOVÁNÍM Vašich koček. Krom nedostatku času je to především protože při konzultacích na dálku obvykle unikají důležité drobnosti, které se ukáží až v praxi a taková rada na dálku by pak nepřinesla potřebné výsledky. Na Vaše dotazy ohledně chování Vašich zvířat ráda odpovím při osobní konzultaci

Služby a ceník :

 Při objednání prosím vždy uveďte Vaší adresu a telefonní číslo. Jízdné je počítáno z Prahy 9 Hloubětína. Pokud Vám neodpovím do týdne, zkontrolujte si prosím svou SPAM schránku popř. mi napište znovu. 

 

Virtuální konzultace problémových chování a konzultace prostoru :

Vhodné zejména pro klienty ke kterým z nějakého důvodu nemohu přijet. Výhody virtuální konzultace jsou především pro kočky, které jsou plaché a bojí se cizích lidí, nebo pro klienty  kteří bydlí  mimo území České republiky. Virtuální konzultace probíhají přes Skype nebo Whatsapp. 

Cena konzultace je 1000Kč (Předem na účet.)

 

 

Osobní konzultace problémových chování: 

Ráda Vás i Vaší kočku navštívím doma kde se přímo Vám na míru pokusím vymyslet strategický plán, který Vám pomůže vyřešit vaše problémy s kočkou.  Po tom co Vás navštívím doma a  budu mít povědomí o tom v jakém prostředí vaše kočka žije jsou již možné bezplatné emailové nebo telefonické konzultace.

Cena konzultace je 1000Kč
(Plus jízdné 3,50Kč/Km)

 

Osobní konzultace prostoru : 

Chcete pro svou kočku to nejlepší ? Nabízím i konzultace ohledně vhodnosti vašich domácích prostor a případných úprav aby vaše kočka byla spokojená a cítila se bezpečně. Udělám vám také rozbor typu vaší kočky, a toho jaké vybavení je pro ní nejvhodnější. 

Cena prostorové konzultace je 1000 Kč 
 (Plus jízdné 3,50Kč/Km)

Aromateriapie pro kočky: Novinka

 

Chcete své kočce dopřát trochu luxusu a wellnes? Objednejte jí hodinku aromaterapie. Aromaterapii dělám na míru kočce podle toho co sama potřebuje. Buď po předchozí konzultaci s majitelem, ( Stres, agrese, nízké sebevědomí...) nebo nechám kočky samotné, aby si vybraly co potřebují. Aromaterapie je příjemně strávená relaxační hodinka pro majitele i jejich chlupaté miláčky. Při práci s kočkami využívám esenciální oleje značky Young living. Je možné i zakoupit  lahvičku s esenciálními oleji. Cena dle druhu oleje, a jeho použití.
(Nabídka lahviček EO je pouze pro klienty jejichž kočku jsem osobně poznala)


 Cena Aromaterapie 1000 kč
 (Plus jízdné 3,50Kč/Km)

 

Lekce klikr tréninku s kočkou :

Chcete kočku naučit psí kusy? Chcete aby vaše kočka uměla na povel podat pac, sedni, přijít na zavolání...?
Přihlašte se na mé lekce klikr tréninku s kočkou.

Cena jedné lekce je 500Kč/hod  
První 4 lekce 1800Kč

(Plus jízdné 3,50Kč/Km)

(Podmínkou je zůčastnit se min. 4 lekcí, které se platí předem. Posléze je možné dokoupit si lekce jednotlivě)

 

Seminář nebo přednáška :

Je možné domluvit se na přednášce či semináři přímo ve vašem městě. Podmínky pro takovouto akci vždy domlouvám přímo osobně dle situace a mých i vašich možností. Možná je i varianta domluvit se na akci mimo ceník. Tam se domluvíme na ceně individuálně. 

Cena semináře/přednášky:
 4500 Kč/ 2,5-3 hod. 
 3500 Kč / 1,5-2,5 hod.
 2500 Kč / 1-1,5 hod.  
(Plus jízdné 3,50 Kč/Km)

Pokud jste útulek či spolek pomáhající kočkám v nouzi je možné domluvit slevu.

 

 

Foto: Česká televize 2016