Žádná kočka není zlá.

„Kočky jsou velmi tajemné bytosti. V jejich mysli se odvíjejí věci, o kterých ani nemáme tušení.“ — Walter Scott
Emailové konzultace: 

 Je mi líto, ale v současné době Z ČASOVÝCH DŮVODŮ NEDĚLÁM PO EMAILU ANI PO FACEBOOKU KONZULTACE K PROBLÉMOVÝM CHOVÁNÍM Vašich koček. Krom nedostatku času je to především protože při konzultacích na dálku obvykle unikají důležité drobnosti, které se ukáží až v praxi a taková rada na dálku by pak nepřinesla potřebné výsledky. Na Vaše dotazy ohledně chování Vašich zvířat ráda odpovím při osobní konzultaci

 

Služby a ceník :

 Při objednání prosím vždy uveďte Vaší adresu a telefonní číslo. Jízdné je počítáno z Prahy 9 Hloubětína. Pokud Vám neodpovím do týdne, zkontrolujte si prosím svou SPAM schránku popř. mi napište znovu na email Miloslav@bad-kitty.cz

 

Virtuální konzultace problémových chování  :

Vhodné zejména pro klienty ke kterým z nějakého důvodu nemohu přijet. Výhody virtuální konzultace jsou především pro kočky, které jsou plaché a bojí se cizích lidí, nebo pro klienty  kteří bydlí  mimo území České republiky. Virtuální konzultace probíhají přes Skype nebo Whatsapp. 

Cena konzultace je 1000Kč (Předem na účet.)

 

 

Osobní konzultace problémových chování: 

Ráda Vás i Vaší kočku navštívím doma kde se přímo Vám na míru pokusím vymyslet strategický plán, který Vám pomůže vyřešit vaše problémy s kočkou.  Po tom co Vás navštívím doma a  budu mít povědomí o tom v jakém prostředí vaše kočka žije jsou již možné bezplatné emailové nebo telefonické konzultace.

Cena konzultace je 1000Kč
(Plus jízdné 3,50Kč/Km)

 

Osobní konzultace prostoru : 

Chcete pro svou kočku to nejlepší ? Nabízím i konzultace ohledně vhodnosti vašich domácích prostor a případných úprav aby vaše kočka byla spokojená a cítila se bezpečně. Udělám vám také rozbor typu vaší kočky, a toho jaké vybavení je pro ní nejvhodnější. 

Cena prostorové konzultace je 1000 Kč 
 (Plus jízdné 3,50Kč/Km)


Virtuální konzultace prostoru

Trápí Vás kam umístit kočce škrabadla, toalety, pelíšky, případně jak jinak kočce zařídit domov? Nabízím i konzultace ohledně vhodnosti vašich domácích prostor a případných úprav aby vaše kočka byla spokojená a cítila se bezpečně. Udělám vám také rozbor typu vaší kočky, a toho jaké vybavení je pro ní nejvhodnější. 

 

Cena virtuální prostorové konzultace je 1000 Kč 
(Předem na účet)

 

Aromateriapie pro kočky: Novinka

 

Chcete své kočce dopřát trochu luxusu a wellnes? Objednejte jí hodinku aromaterapie. Aromaterapii dělám na míru kočce podle toho co sama potřebuje. Buď po předchozí konzultaci s majitelem, ( Stres, agrese, nízké sebevědomí...) nebo nechám kočky samotné, aby si vybraly co potřebují. Aromaterapie je příjemně strávená relaxační hodinka pro majitele i jejich chlupaté miláčky. Při práci s kočkami využívám esenciální oleje značky Young living. Je možné i zakoupit  lahvičku s esenciálními oleji. Cena dle druhu oleje, a jeho použití.
Jak funguje Aromaterapie můžete zjistit zde  Cena Aromaterapie 1000 kč
 (Plus jízdné 3,50Kč/Km)

 

Lekce klikr tréninku s kočkou :

Chcete kočku naučit psí kusy? Chcete aby vaše kočka uměla na povel podat pac, sedni, přijít na zavolání...?
Přihlašte se na mé lekce klikr tréninku s kočkou.
 Co vše se kočka dá naučit můžete vidět z
de 

Cena jedné lekce je 500Kč/hod  
První 4 lekce 1800Kč

(Plus jízdné 3,50Kč/Km)

(Podmínkou je zůčastnit se min. 4 lekcí, které se platí předem. Posléze je možné dokoupit si lekce jednotlivě)

REIKI pro kočky Novinka

Trápí Vaší kočku něco zdravotně?Určitě je potřeba její stav řešit s veterinářem, ale  mohu jí podpořit a posílit zasíláním energie Reiki. Toto je možné provádět při osobním sezení nebo i na dálku.
Co to je REIKI si můžete přečíst zde

Cena jednoho sezení REIKI je 500Kč

Služby zvířecího komunikátora Novinka

Dovednost zvířecího komunikátora je  založená na citlivé intuiici, a telepatickém napojení na zvíře. V takovém stavu je možné se zvířetem komunikovat, a zjišťovat od něj jeho pocity, přání, obavy apod...Stejně tak je možné  zvířeti sdělit krátké vzkazy. Toto  lze stejně jako u REIKI provádět  při osobním sezení tak i na dálku.
Toto sezení je však velmi energeticky náročné, proto je komunikace omezena na 5 otázek, ve výjmečných případech na 10 otázek při jednom sezení v jeden den.   
Co je práce zvířecího komunikátora můžete vidět zde

Cena zvířecí komunikace: 

5 otázek 1000Kč

10 otázek 1800Kč


Seminář nebo přednáška :

Je možné domluvit se na přednášce či semináři přímo ve vašem městě. Podmínky pro takovouto akci vždy domlouvám přímo osobně dle situace, a mých i vašich možností. Možná je i varianta domluvit se na akci mimo ceník. Tam se domluvíme na ceně individuálně. Je možné domluvit se i na soukormé či firemní přednášce pro menší počet účastníků.  

Cena semináře/přednášky:

 4500 Kč / 2-3 hod. 

 3500 Kč / 1-2 hod.

Celodenní seminář (8hod.) 8000Kč 

 (Plus jízdné 3,50 Kč/Km)

 

 

Pokud jste útulek či spolek pomáhající kočkám v nouzi, je možné domluvit slevu 20%.

Foto: Česká televize 2016